Vydrží déle


Kytice, ať už obrovská a nebo jedna květina, jsou vítaným dárkem mnoha žen. Květiny se jako dárek dávají už velice dlouho, a je to tradice, která asi jen tak nezmizí. A to ani přes stále rostoucí cenu. Květiny se hodí nejen jako doplňkový dárek když někomu přejete k narozeninám, ale je to ideální dárek pro ženu, kterou neznáte zase tak dobře, abyste jí mohli koupit cokoliv jiného. Ne nadarmo se říká že ženu květinou neurazíte.

flower box

Květiny se nejčastěji kupují v květinářstvích, kde jste si nejspíš už všimli nového trendu – květin v krabičce. Flower box je novinka, která se u nás dá pořídit už několik měsíců.jeho popularita neustále roste, a to hlavně proto, že paradoxně je často levnější než stejně velká kytice řezaných květin. A to i přesto, že kromě květin je zapotřebí i aranžovací hmota, mašle, a také samozřejmě papírová krabička.

květinový box

Box seženete v květinářství bežně a dá se vyrobit i na zakázku. Dobrou zprávou je, že si ho s trochou šikovnosti dokážete vyrobit i doma. Stačí si zajít do obchodu kde seženete krabičku, koupíte si hmotu i folii a květiny si vyberete podle toho, co má dotyčná ráda a nebo jednoduše podle svého vkusu. Můžete použít nejen řezané květiny, ale i stabilizované.

Je to opravdu snadné
Vyrobit květinový box je snazší než to vypadá. Nejprve si napustíte vodou hmotu, kterou vložíte do folie a do krabice. Pak si připravíte květiny, které seříznete na požadovanou délku. No a potom už začnete květiny zapíchávat do hmoty. Výhodou boxu je, že můžete použít i květiny, které spolu nesmí do jedné vázy, protože jsou jedovaté. Když budou spolu zapíchnuté v boxu, vadit jim to nebude. Zkuste si svůj první box vyrobit jen tak pro sebe, protože kromě dárku je to i skvělá dekorace do bytu. Výrobní cena je nižší a variabilita květin a krabiček je obrovská. Vyražte na nákupy a dejte se do toho.

0 komentářů: „Vydrží déle“