Zip sáček na dovolené nezahálí


Berete si zipové sáčky s sebou na dovolenou? Pak je nenechte zahálet, protože právě tam nachází poměrně značný rozsah uplatnění.

Sáček na drobnosti – při cestování je dobré si uvědomit, že čím lehčí budete mít zavazadla, tím méně starostí s jejich přenášením a přepravou. Nahraďte dřevěné, plechové https://www.oriondomacipotreby.cz/ulozeni-potravin/plechove-dozy/ a plastové krabičky a dózy sáčkem na zip, je lehký a umístíte do něj cokoli, například hrací karty a kostky, puzzle, svítilny, mapy, nabíječku na mobil, přívěsky a náramky, laky na nehty, drobné hračky, sponky do vlasů a mnoho dalších drobností.

hygienické štětičky

Sáček na hygienické potřeby – na cestách se vyplatí mít v zip sáčcích uložený toaletní papír a papírové kapesníky, protože pokud se vám rozmáčí, nebudou k ničemu. Sáčky spolehlivě chrání tyto předměty před vlhkostí a vodou a také před prachem a kontaminací jinými látkami, například vyteklým olejem, alkoholem, kávou apod. Do sáčku ukládejte toaletní papír zejména při turistice, kdy se do batohu může dostat dešťová voda.

ženské nohy v ponožkách

Sáček na sběr předmětů – líbí se vám v přírodě sbírat krásné kamínky, větvičky, samorosty, mušle a další přírodniny, které si chcete odnést domů jako suvenýr? Sáček vám tu poslouží přímo skvěle, protože se z něj nic nevysype, a takto domů přepravíte v podstatě cokoli, co se do sáčku svým objemem vejde.

Sáček na špinavé prádlo – sáček je perfektní pomocník zejména při turistice a při pobytu v hotelu či penzionu na dovolené v horách nebo u moře, a vlastně i kdekoli jinde. Doporučujeme jej brát s sebou na výlety pro případ, že potřebujete vyměnit častěji ponožky. Častá výměna ponožek je žádoucí na každém delším pěším putování, protože propocené a mokré ponožky jsou zdrojem tvorby puchýřů a také zápachu. Když budete mít s sebou třeba čtvery náhradní ponožky, ty použité vždy uložíte do sáčku, a máte klid, nebude vás obtěžovat ani puchýř, ani zápach.

0 komentářů: „Zip sáček na dovolené nezahálí“